Magdalena Welsch

Refleksolog Terapeuta, Koordynator ds. Szkoleń

Poszukiwanie balansu i harmonii w życiu wytycza ścieżki, którymi podążam. Dbanie o zdrowie własne i moich bliskich wpisuje się w te poszukiwania.
Od 15 lat ćwiczę Tai-Chi i Qigong. Umysł zajęty zapamiętywaniem form: ułożeniem rąk, stóp, kolan, bioder i głowy, wyśmienicie się relaksuje pozwalając na rozluźnienie całego ciała. Efektem ćwiczeń jest lepsza świadomość ciała, równowaga, wyciszenie.
Po kilku latach na mojej drodze pojawiła się medytacja. Próby opanowywania rozgadanego umysłu podczas skupienia medytacyjnego pokazały mi, gdzie są wielkie obszary do pracy nad sobą. Na tej drodze nadal jestem na początku.
Kolejnym etapem było spotkanie z refleksologią. Zawsze fascynowały mnie umiejętności samodzielnego wspierania organizmu na drodze ku lepszemu zdrowiu.
A refleksologia daje mi takie narzędzia i wiedzę, które mogę wykorzystać w pomaganiu sobie i osobom wokół mnie. Ta terapia stała się moją nową drogą zawodową. Nowa jakość kontaktu z drugą osobą i poczucie bycia na właściwej ścieżce, wypełnia mnie wdzięcznością za dar refleksologii. Każde, nawet najdrobniejsze, polepszenie lub zmiana w zdrowiu klienta, napełnia mnie radością i daje mi siły do ciężkiej dla rąk, pracy. W mojej pracy staram się sięgać do doświadczeń moich nauczycieli i stosować rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb w danej sytuacji.

Praca z własnym ciałem doprowadziła mnie także do spotkania z jogą, metodą dwupunktu, Reiki i TRE, Acces Bars.
Dla równowagi interesują mnie tematy związane z duchem, naszą egzystencją i "dotykiem nieznanego".

Jestem także koordynatorem ds. szkoleń W Centrum Refleksologii Integracyjnej zajmuję się takżę koordynacją szkoleń.

Zapraszam na zabiegi! Są one szansą dla ciała na odnalezienie zdrowia w sobie!