Warsztat zaawansowany - Praca z bliznami i zrostami pooperacyjnymi wg Hanne Marquardt

Zapraszam refleksologów niezależnie od ukończonej szkoły na warsztaty doszkalające z technik opracowanych przez Hanne Marquardt - autorytet w dziedzienie refleksologii.
Zapraszam także osoby będące w trakcie nauki refleksologii.

Głównym tematem warsztatów jest technika rozpracowywania odzwierciedleń blizn i zrostów na stopach.

Jeżeli poszukujesz nowego spojrzenia na swoją pracę refleksologa - to z pewnością to spotkanie zmieni Twój sposób myślenia w zaskakujący i pozytywny sposób!

Hanne Marquardt jest specjalistką medycyny niekonwencjonalnej, a refleksologii uczyła się od “Matki Refleksologii” Eunice Ingham w latach 1950-tych. Od tego czasu z wielką pasją rozwijała tę naukę wzbogacając ją o własne przemyślenia i doświadczenie. Nakreśliła swoją mapę stóp i odkryła zasadę „podobieństwa kształtów”, która w ogromnym stopniu ułatwia odszukiwanie odpowiednich refleksów na stopach. W swojej praktyce nigdy nie kieruje się utartymi schematami, stosuje bardzo indywidualne podejście do każdej osoby, pokazując, że jesteśmy całością: ciałem, umysłem i duchem.
Hanne Marquardt jest autorką książki „Podręcznik refleksoterapii stóp” wydanej w języku polskim w 2012.

W programie między innymi:

- zasada „podobieństwa kształtów”
- właściwe rozróżnianie stref objawowych i drugoplanowych
- rola autonomicznego układu nerwowego: użyteczne chwyty, specjalny balsam do stóp  oraz indywidualne podejście do osoby
- technika rozpracowywania zrostów pooperacyjnych i pozytywny wpływ tego procesu na samopoczucie fizyczne i emocjonalne (teoria i praktyka)

Koszt: 1600 zł

Zapisy: Magda Bestrzyńska
magdabest@gmail.com
tel. 501 45 22 95