Warsztaty dla zaawansowanych refleksologów z Hanne Marquardt - 14-15 marca 2020

29/04/2018

Spotkanie przeznaczone jest dla praktykujących refleksologów lub dla osób, które są pod koniec szkoleń do dyplomu refleksologa.

 

Z przyjemnością zawiadamiam, że Hanne Marquardt, która jest od lat jednym z autorytetów w dziedzinie refleksologii, odwiedzi ponownie Polskę w tym roku, aby dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z nami.

 

Jeżeli poszukujesz nowego spojrzenia na swoją pracę refleksologa  -  to z pewnością to spotkanie zmieni Twój sposób myślenia w zaskakujący i pozytywny sposób!

 

Hanne Marquardt jest specjalistką medycyny niekonwencjonalnej, a refleksologii uczyła się od “Matki Refleksologii” Eunice Ingham  w latach 1950-tych. Od tego czasu z wielką pasją rozwijała tę naukę wzbogacając ją o własne przemyślenia i doświadczenie. Nakreśliła swoją mapę stóp i odkryła zasadę „podobieństwa kształtów”, która w ogromnym stopniu ułatwia odszukiwanie odpowiednich refleksów na stopach. W swojej praktyce nigdy nie kieruje się utartymi schematami, stosuje bardzo indywidualne podejście do każdej osoby, pokazując, że jesteśmy całością: ciałem, umysłem i duchem.

 

Hanne Marquardt jest autorką książki „Podręcznik refleksoterapii stóp” wydanej w języku polskim w 2012.

 

Osoby, które spotkały się już z podejściem Hanne wiedzą, że przedstawia ona niekonwencjonalny sposób patrzenia na stopy, którym jest doskonałym uzupełnieniem naszej pracy refleksologów w PIR. To co możemy otrzymać od niej wykracza sporo poza podane tematy i  jakiekolwiek techniki...

 

W programie między innymi:

- zasada „podobieństwa kształtów”

- właściwe rozróżnianie stref objawowych i drugoplanowych

- rola autonomicznego układu nerwowego: użyteczne chwyty, specjalny balsam do stóp  oraz indywidualne podejście do osoby

- technika rozpracowywania zrostów pooperacyjnych i pozytywny wpływ tego procesu na samopoczucie fizyczne i emocjonalne (teoria i praktyka)

 

Czas:

Sobota 14 marca: 10.00 – 18.00

Niedziela 15 marca: 8.00 – 16.00

 

Miejsce:

Hotel IOR, ul. Węgorka, Poznań

 

Noclegi:

W hotelu  możliwe są noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych ze śniadaniem.

Inwestycja w kurs: 1800 zł

 

W cenie kursu:

Materiały szkoleniowe, serwis kawowy, lunch w sobotę i niedzielę, kolacja w sobotę.