Technika Metamorficzna® z Marianne Neuhaus - online 2021

03/11/2019

Zapraszamy cię do odkrycia tej prostej i delikatnej praktyki polegającej na dotykaniu określonych obszarów na stopach, dłoniach oraz głowie. Odkryto, że odzwierciedlają one pewien wzór prenatalny, kiedy to wszystkie ważne dla naszego życia cechy zostały ustalone.

Technika Metamorficzna® przeznaczona jest dla każdego, niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej. Jednakże, w niektórych momentach życia może być szczególnie pomocna, np. kiedy przeżywamy trudności czy zmiany, takie jak: zmiana pracy, przeprowadzka, ciąża, choroba, rozwód, bolesna strata, opieka paliatywna itd. Korzystamy z tej techniki, aby wykreować więcej tego czego potrzebujemy w życiu. Niektóre osoby opisują to jako “powrót do samych siebie”.

Technika ta jest łagodna, łatwa do opanowania. Każdy może się jej nauczyć, ponieważ nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie.

Osoba wykonująca Technikę Metamorficzną® delikatnie dotyka tych szczególnych punktów oferując jednocześnie osobie otrzymującej, przestrzeń, w której nie nastawiamy się na konkretny rezultat. Oznacza to, że osoba wykonująca nie narzuca w żaden sposób swojej woli ani nie próbuje kierować w żaden sposób energią osoby otrzymującej czy siłą życiową. Ten stan umysłu, który w Technice Metamorficznej® nazywamy dystansem pomaga szanować to kim jest osoba otrzymująca, a jednocześnie uznać jej potencjał do zmiany i transformacji.

Zmiana i transformacja są nieodłączną częścią życia, cała natura podlega zmianom w sposób naturalny, spontaniczny i bez wysiłku. Jesteśmy częścią natury, tak więc mamy wrodzony potencjał rozwoju, ale często sami stajemy na drodze do własnej transformacji. Dwie rzeczy są potrzebne do transformacji – jedną jest to, że żyjemy, a drugą są specyficzne określone okoliczności. Praktyk tej metody może stworzyć takie okoliczności poprzez swój dystans i brak oczekiwania na konkretne rezultaty.

Po ukończonym warsztacie, możesz oferować sesje swojej rodzinie i znajomym.
Jest to certyfikowany warsztat, tak więc będziesz mógł także stać się członkiem Metamorphic Association. Ten warsztat jest także jednym z dwóch warsztatów wymaganych, aby stać się Praktykiem tej metody, stowarzyszonym w Metamorphic Association.

Osoby pracujące w róznych zawodach mówią, że po warsztacie odczuwają zmianę swojego podejścia, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Seminarium w języku angielskim, tłumaczone na języka polski.

Organizatorka: Magdalena Bestrzyńska
Zapisy oraz informacje: magdabest@gmail.com or +48 501 45 22 95
Zapisy tylko mailem.
Cena: 900 zł do 30.11.2019, po tym terminie: 1000 zł

www.metamorphische-methode.ch
www.metamorphicassociation.org

Marianne Neuhaus Mieszka w Szwajcarii i prowadzi seminaria w języku angielskim i niemieckim w różnych miejscach w Europie. Znała bardzo dobrze Gastona Saint-Pierre, twórcę Techniki Metamorficznej®, kontakt z nim pomógł jej doświadczyć głęboko rewolucyjnych efektów tej pracy. Po śmierci Gastona, była przez 7 lat członkiem zarządu organizacji charytatywnej Metamorphic Association. Obecnie jako nauczyciel członek Metamorphic Association nadal pogłębia swoje zrozumienie tej cudownej pracy, tak aby z pozostałym nauczycielami utrzymywać dobre standardy nauczania tej techniki na świecie.