Refleksologia ucha online ze Stefanie Sabounchian - jesień 2024

15/07/2023

Refleksologia ucha - Szkolenie Online
 ze Stefanie Sabounchian
jesień 2024 (dokładny termin zostanie podany)

dwie kolejne środy 17:00 - 20:00

(szkolenie w języku angielskim, będzie tłumaczone bezpośrednio na język polski)

 

Cena:   125 USD (ok. 500 zł)
Materiały:      Materiały w formacie PDF w cenie szkolenia.
Uczestnicy:     W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 16 osób.
Online:  Kurs będzie się odbywał na platformie Zoom. Przed spotkaniem otrzymasz link wraz z instrukcjami.

Nagranie: uczestnicy otrzymają nagranie ze szkolenia

O szkoleniu:

Na szkoleniu otrzymasz podstawowe informacje o refleksologii ucha oraz dowiesz się w jak w prosty i skuteczny sposób stosować ją na samym sobie i klientach.

Przedstawione zostaną 3 mapy dotyczące Refleksologii Ucha: Mapa Punktów Mięśniowo-szkieletowych, Mapa narządów i punktów neuroendokrynologicznych praz Mapa punktów mistrzowskich.

Nauczysz się 5 Głównych Punktów Mistrzowskich, które mają ogromny wpływ na całe ciało oraz Punktów Funkcyjnych, które mają wpływ na określone funkcje ciała. W oparciu o połączenie “Punktów Mistrzowskich” z “Punktami Funkcyjnymi” nauczysz skutecznych protokołów na stres i napięcie, ból szyi i barków, ból lędźwi i rwę kulszową oraz ból głowy i problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym.

Pierwszego dnia dowiesz się jak stosować te protokoły na samym sobie.
Drugiego dnia otrzymasz  instrukcje w jaki sposób pracować na uszach osób z rodziny lub znajomych.

Ten kurs polecany jest zarówno dla początkujących refleksologów, którzy chcą włączyć punkty na uszach do swojej praktyki, jak i dla doświadczonych refleksologów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

 

Kurs prowadzi: Stefanie Sabounchian, WhatsApp: +1-9098963610, ReflexologyByStefanie@gmail.com    https://reflex2relax.com/

Stefanie Sabounchian uczy Metody Flocco – Zintegrowanej Refleksologii Stóp, Dłoni i Ucha oraz Zaawansowanej Refleksologii Ucha w Stanach Zjednoczonych i na świecie już od 2008 roku. Jest Certyfikowaną Instruktorką Refleksologii w Narodowej Radzie Certyfikowanych Refleksologów w USA oraz Certyfikowaną Aurikuloterapeutką z własną praktyką w Południowej Kalifornii.

Stefanie początkowo uczyła się Refleksologii Stóp w Niemczech, gdzie urodziła się i wychowała.
Następnie uzyskała certyfikat Amerykańskiej Akademii Refleksologii i Amerykańskiej Refleksologicznej Komisji Certyfikującej w 2003 roku. W 2013 roku otrzymała także dyplom Terry Olesona z Instytutu Certyfikującego w zakresie Aurikuloterapii. Jest autorką książek z serii: Uciśnij tutaj! Refleksologia dla początkujących.  

Była prelegentką na konferencji ICR „Refleksologia i trauma” i opowiadała o możliwościach pracy właśnie na uszach.

 

Informacje i tłumaczenie na język polski: Magda Bestrzyńska, tel. 501 45 22 95, magdabest@gmail.com