Refleksologia stóp I stopnia w Poznaniu 5-6.10.2019 lub 12-13.10.2019 lub 11-12.01.2020

01/08/2019

Szkolenie I stopnia jest przeznaczony dla osób początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z refleksologią i chciałyby poznać jej działanie, nauczyć się wykonywać pełny zabieg na stopach i w ten sposób dbać o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych osób.

Koszt 990 zł.

Program zajęć zarejestrowany jest w Departamencie Nauki RIEN (Reflexology in Europe Network).

W programie kursu:

- część wykładowa:  czym jest i jak działa refleksologia, historia oraz rozwój w Europie i na świecie, poznasz jej historię oraz zasady pracy

- część praktyczna: nauka i dwukrotne wykonanie pełnego zabiegu na stopach drugiej osoby, a następnie poddanie się 2 zabiegom wykonywanym przez inne uczące się osoby.

Materiały szkoleniowe w cenie kursu:
Podręcznik "Lepsze zdrowie z refleksologią stóp i rąk" Dwight Byers
Książki "Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia" Wanda Budzanowska-Bratko - tom I i II
Mapa stóp do powieszenia na ścianie 50x70 cm
CD audio z przebiegiem zabiegu do odsłuchania

W czasie kursu nauczysz się podstawowych technik relaksu, prawidłowej pracy - "chodzenia" kciukiem i palcami po stopach, a także odszukiwania głębiej położonych refleksów, takich jak przysadka mózgowa czy nadnercza. Wstępnie dowiesz się jak czytać mowę stóp, jak odnajdywać i likwidować problemy ze zdrowiem, usuwać ból i inne problemy w pracy ciała, rozwijające się lub zaawansowane zmiany chorobowe.
Po dwóch dniach zajęć I stopnia będziesz gotowy/-a do rozpoczęcia praktyki na stopach osób bliskich czy znajomych. Otrzymujesz zaświadeczenie o ukończeniu kursu I stopnia.
Kolejne stopnie kursu przygotowują do pracy w zawodzie refleksologa.

Skontakuj się ze mną jeżeli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji lub wejdź na stronę Polskiego Instytutu Refleksologii www.refleksologia.com

Prowadzenie, informacje i zapisy: Magdalena Bestrzyńska, tel. 501 45 22 95, magdabest@gmail.com

Udział w szkoleniu zapewnia wpłacenie zaliczki 200 zł najpóźniej na 2 tygodnie przed kursem (po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna).
W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 8 osób, o udziale decyduje kolejność wpłat.

Szczegóły dotyczące nr konta, miejsca szkolenia oraz jak się przygotować zostaną podane w momencie zgłoszenia.