Magdalena Bestrzyńska

Założycielka Centrum Refleksologii Integracyjnej - refleksolog terapeuta i nauczyciel zawodu

Od wielu lat interesują mnie różnego rodzaju formy pracy z ciałem, dzięki którym możemy poczuć się lepiej nie tylko na poziomie fizycznym, ale które także pozwalają bycie w lepszym kontakcie z samym sobą, swoimi emocjami i dotarcie do tego co dla nas dobre i ważne.

Wszystkie te metody, którymi obecnie zajmuję się w gabinecie pomogły mi samej na drodze do poszukiwań siebie, uzdrowieniu wielu aspektów mnie na poziomie fizycznym i emocjonalnym oraz w odkryciu i realizacji mojego potencjału. Pomogły mi odnaleźć jeszcze więcej radości i lekkości w życiu, którą teraz pragnę podzielić się z Tobą.

Refleksologią zajmuję się od 2005 roku i od tego czasu moje życie nabrało zupełnie innej jakości. Przekonałam się, że można z większą uwagą traktować ciało i czuć się na co dzień lepiej niż tylko „dobrze”  czy „w miarę”, że dzięki tej wiedzy można poradzić sobie w prosty sposób z różnymi dolegliwościami i dzięki temu zyskać nowe siły i energię do realizacji naszych marzeń i celów.  Pragnę przekazywać tą wiedzę jak największej ilości osób i dlatego przez 10 lat byłam nauczycielem zawodu Polskiego Instytutu Refleksologii. Obecnie prowadzę szkolenia w ramach założonego przeze mnie Centrum Refleksologii Integracyjnej.
Jestem koordynatorem na Polskę Międzynarodowej Rady Refleksologów (International Council of Reflexologists).

W gabinecie refleksologii znajdującym się w Centrum Terapii Integracyjnej prowadzę jeszcze następujące terapie:

Ćwiczenia TRE® - które dają mi rozluźnienie na co dzień i pozwalają uwolnić się z wieloletnich napięć zebranych w ciele.

Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hessa® - to lekkość i ukojenie dla ciała i duszy, czas na odpoczynek od codzienności.

Access Bars® i praca z innymi narzędziami metody Access Consciousness® - pokazują, że można wyjść poza utarte przekonania i ograniczające nas punkty widzenia.

Interesuję się i zajmuję także innymi  terapiami naturalnymi , różnymi formami pracy z ciałem oraz tańcem terapeutycznym. Medytuję, stosuję esencje kwiatowe dr Bacha, dzięki czemu łatwiej mi przyjrzeć się problemom drugiej osoby w sposób holistyczny i razem z nią zastanowić się nad zmianami, które warto dokonać w codziennym trybie życia, aby w pełni wykorzystać dany nam potencjał.

Na co dzień realizuję też swoje marzenie - jestem instruktorką samby brazylijskiej – daje mi to ogromną radość, którą dzielę się z innymi.

Zapraszam na spotkanie – Ty także możesz czuć się lepiej!

Kwalifikacje i ukończone szkolenia z zakresu refleksologii:

Dyplomowany refleksolog stóp i dłoni - od 2006 (Polski Instytut Refleksologii)

Dyplomowany refleksolog twarzy - od 2007 (Polski Instytut Refleksologii)

Nauczyciel zawodu refleksologa od 2010

Podstawowe i zaawansowane szkolenie z Hanne Marquardt - od 2011 - posiadam uprawnienia do prowadzenia warsztatów doszkalających z jej metody.

I stopień kursu metody Dien Cham z Dr Bui Quoc Chau - 2014

Szkolenie z refleksologii Dr Jesus Manzanares - 2019

Liczne seminaria doszkalające on-line i konferencje.