Kurs refleksologii ucha w Poznaniu ze Stefanie Sabounchian - 5-6 listopada 2022

13/04/2022

Kurs refleksologii ucha w Poznaniu

5-6 listopada 2022

Sobota 10.00 - 18.00
Niedziela 9.00 - 17.00

Cena: 1800 zł

Miejsce: Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, ul. Winogrady 63
(możliwość przenocowania w Centrum - rezerwacja i opłata we własnym zakresie)

Program:

Refleksologia Ucha daje wspaniałe możliwości terapeutyczne i doskonale komponuje się w zabiegach z refleksologią stóp, dłoni czy twarzy.
Podczas tego praktycznego warsztatu nauczysz się m. in.:
- 10 Punktów Mistrzowskich, które działają bardzo głęboko i mogą mieć wpływ na usuwanie stresu, zmniejszenie bólu czy równowagę hormonalną.
- 15 Punktów Funkcyjnych, które mają wpływ na różne dolegliwości, np. alergię, nadciśnienie czy astmę
- łączenia punktów w protokoły pomocne w często spotykanych problemach zdrowotnych związanych np. z przewlekłym bólem, stanami depresyjnymi, zaburzeniami apetytu czy kontrolą wagi, dolegliwościami związanymi z miesiączką czy menopauzą.

 

 

Kurs prowadzi: Stefanie Sabounchian, WhatsApp: +1-9098963610, ReflexologyByStefanie@gmail.com    https://reflex2relax.com/

Stefanie Sabounchian uczy Metody Flocco – Zintegrowanej Refleksologii Stóp, Dłoni i Ucha oraz Zaawansowanej Refleksologii Ucha w Stanach Zjednoczonych i na świecie już od 2008 roku. Jest Certyfikowaną Instruktorką Refleksologii w Narodowej Radzie Certyfikowanych Refleksologów w USA oraz Certyfikowaną Aurikuloterapeutką z własną praktyką w Południowej Kalifornii.

Stefanie początkowo uczyła się Refleksologii Stóp w Niemczech, gdzie urodziła się i wychowała.
Następnie uzyskała certyfikat Amerykańskiej Akademii Refleksologii i Amerykańskiej Refleksologicznej Komisji Certyfikującej w 2003 roku. W 2013 roku otrzymała także dyplom Terry Olesona z Instytutu Certyfikującego w zakresie Aurikuloterapii. Jest autorką książek z serii: Uciśnij tutaj! Refleksologia dla początkujących.  

Była prelegentką na konferencji ICR „Refleksologia i trauma” i opowiadała o możliwościach pracy właśnie na uszach.