Kurs refleksologii ucha w Poznaniu ze Stefanie Sabounchian - 21-22 października 2023

13/04/2022

Kurs refleksologii ucha w Poznaniu

21-22 października 2023

Sobota 10.00 - 18.00
Niedziela 8.30 - 16.00

Cena: 1800 zł

Miejsce: Hotel Vivaldi w Poznaniu, ul. Winogrady 9

Program:
Podczas tego praktycznego warsztatu m. in.:
 
- nauczysz się kolejnych funkcji i zastosowań znanych już 10 Punktów Mistrzowskich
- zdobędziesz nową wiedzę na temat Punktów Funkcjonalnych:
7 punktów dotyczących różnych części kory mózgowej i ich funkcji
9 punktów dotyczących pnia mózgu i podkorowych jąder mózgu, np. rdzeń przedłużony, ciało migdałowate czy istota czarna...., które są ważne dla protokołów, których będziemy się uczyć.
- poznasz silnie działające protokoły dotyczące zaburzeń neurologicznych i zaburzeń związanych ze stresem: depresja, ataki lęków i paniki, drżenia Parkinsonowskie, stwardnienie rozsiane, zespół chronicznego zmęczenia, zespół stresu pourazowego (PTSD), mózgowe porażenie dziecięce, udar.
- dowiesz się jak mieć głębszy wgląd podczas pracy na uszach dzięki rozpoznawaniu pulsu, prądów elektrycznych, temperatury i dowiesz się co mogą Ci one powiedzieć o kliencie, któremu pomagasz.
- nauczysz się rozpoznawać i interpretować zmiany istniejące na uchu zewnętrznym.

 

 

Kurs prowadzi: Stefanie Sabounchian, WhatsApp: +1-9098963610, ReflexologyByStefanie@gmail.com    https://reflex2relax.com/

Stefanie Sabounchian uczy Metody Flocco – Zintegrowanej Refleksologii Stóp, Dłoni i Ucha oraz Zaawansowanej Refleksologii Ucha w Stanach Zjednoczonych i na świecie już od 2008 roku. Jest Certyfikowaną Instruktorką Refleksologii w Narodowej Radzie Certyfikowanych Refleksologów w USA oraz Certyfikowaną Aurikuloterapeutką z własną praktyką w Południowej Kalifornii.

Stefanie początkowo uczyła się Refleksologii Stóp w Niemczech, gdzie urodziła się i wychowała.
Następnie uzyskała certyfikat Amerykańskiej Akademii Refleksologii i Amerykańskiej Refleksologicznej Komisji Certyfikującej w 2003 roku. W 2013 roku otrzymała także dyplom Terry Olesona z Instytutu Certyfikującego w zakresie Aurikuloterapii. Jest autorką książek z serii: Uciśnij tutaj! Refleksologia dla początkujących.  

Była prelegentką na konferencji ICR „Refleksologia i trauma” i opowiadała o możliwościach pracy właśnie na uszach.